Kontakty

mapa_modle.jpg Praha
Modletice 80 
251 01 Říčany u Prahy
tel.: +420 241 404 595

fax: +420 241 404 574
e-mail: expo@miba.cz

 

mapa_brno.jpg Brno
Modřická 910/71
664 48 Moravany u Brna
tel.: +420 532 306 240

e-mail: expo@miba.cz

 

mapa_modletice.jpg  Skladový areál Modletice
Areál MIBA 
Za Stodolou 95
251 01 Modletice

 

MIBA s.r.o.
Sídlo: Modletice 80, 251 01  Říčany u Prahy
IČ: 45317364, DIČ: CZ45317364
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 8980.

Výroba – společnost SYMA Production s.r.o. www.symaproduction.cz


vstup pro spolupracovniky

Vedení společnosti

Milan Baše jr.
milan.base@miba.cz
Výkonný ředitel, Jednatel

Ing. arch. Milan Baše sr.
base.milan@miba.cz
Jednatel

Radana Tolarová
radana.tolarova@miba.cz
Vedoucí provozu

Jana Procházková
jana.prochazkova@miba.cz
Personalistka

Obchodní oddělení

Filip Tureček
filip.turecek@miba.cz
Obchodní ředitel

Ondra Vála
ondra.vala@miba.cz
Key Account Manager

Tomáš Wiesner
tomas.wiesner@miba.cz
Key Account Manager

Ing. Nikoleta Haasová
nikoleta.haasova@miba.cz
Key Account Manager

Kryštof Krutský
krystof.krutsky@miba.cz
Vedoucí projektu sr.

Jiří Němčík
jiri.nemcik@miba.cz
Vedoucí projektu sr.

Ing. Luděk Mašek, MBA
ludek.masek@miba.cz
Vedoucí projektu sr.

Ing. Martin Čech
martin.cech@miba.cz
Vedoucí projektu sr.

Ing. Radek Nováček
radek.novacek@miba.cz
Vedoucí projektu sr.

Tomáš Březina
tomas.brezina@miba.cz
Vedoucí projektu sr.

Robert Neckař
robert.neckar@miba.cz
Vedoucí projektu sr.

Romana Brotánková
romana.brotankova@miba.cz
Vedoucí projektu

Mgr. Lubomír Horák
lubomir.horak@miba.cz
Vedoucí projektu

Jakub Krutský
jakub.krutsky@miba.cz
Vedoucí projektu

Nicoletta Akhlasová
nicoletta.akhlasova@miba.cz
Vedoucí projektu

Libor Toman
libor.toman@miba.cz
Vedoucí projektu

Richard Koksch
richard.koksch@miba.cz
Vedoucí projektu

Vojtěch Čihák
voita.cihak@miba.cz 
Vedoucí projektu jr.

Bc. Bohuslav Koki
bohuslav.koki@miba.cz 
Vedoucí projektu jr.

Ing. Veronika Vyhnálková
veronika.jezova@miba.cz
Vedoucí projektu jr.

Lukáš Andráško
lukas.andrasko@miba.cz
Vedoucí projektu jr.

Nela Beránková
nela.berankova@miba.cz
Asistentka obchodu

Marcela Broumová
marcela.broumova@miba.cz
Asistentka

Technické oddělení

Jan Haas
jan.haas@miba.cz
Technický ředitel

Ing. Pavel Musil
pavel.musil@miba.cz
Technik sr.

Jonáš Reichl
jonas.reichl@miba.cz
Technik

Jiří Vršan
jiri.vrsan@miba.cz
Technik

Lukáš Herna
lukas.herna@miba.cz
Technik

Martin Havlík
martin.havlik@miba.cz 
Technik jr.

Jakub Vrána
jakub.vrana@miba.cz
Technik jr.

David Mrázek
david.mrazek@miba.cz
Technik jr.

Bc. Petra Hajská
petra.hajska@miba.cz 
Asistentka

Materiál a logistika

Ladislav Loun
ladislav.loun@miba.cz
Ředitel logistiky materiálů

Emil Weinhold
emil.weinhold@miba.cz
Produkce - logistika

Finanční oddělení

Tamara Skleničková
tamara.sklenickova@miba.cz
Finanční ředitelka

Ing. Lenka Kohanová
lenka.kohanova@miba.cz 
Controlling

Linda Nová
linda.nova@miba.cz
Účetní

Jaroslava Bělohlávková
jaroslava.belohlavkova@miba.cz
Pokladní

Eva Borovičková
eva.borovickova@miba.cz
Pokladní

Simona Švecová
simona.svecova@miba.cz
Asistentka účetního oddělení

Provozní oddělení

Petr Hefner
petr.hefner@miba.cz
Provozní ředitel

Ing. Hana Urbánková
hana.urbankova@miba.cz
Asistentka

Zuzana Mazenauerová
recepce@miba.cz
Recepční

Petra Doležalová
recepce@miba.cz
Recepční

IT oddělení

Jan Krátký
jan.kratky@miba.cz 
Ředitel IT

Martin Lacina
martin.lacina@miba.cz
IT technik