Kontakty

mapa_modle.jpg Praha
Za Stodolou 94 
251 01 Modletice – Prague
tel.: +420 241 404 595

e-mail: expo@miba.cz

 

mapa_brno.jpg Brno
Modřická 910/71
664 48 Moravany u Brna
tel.: +420 532 306 240

e-mail: expo@miba.cz

 

mapa_modletice.jpg  Skladový areál Modletice
Areál MIBA 
Za Stodolou 95
251 01 Modletice

 

MIBA s.r.o.
Sídlo: Za Stodolou 94, 251 01  Modletice
IČ: 45317364, DIČ: CZ45317364
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 8980.

Výroba – společnost SYMA Production s.r.o. www.symaproduction.cz


vstup pro spolupracovniky

Vedení společnosti

Milan Baše jr.
milan.base@miba.cz
Jednatel

Ing. arch. Milan Baše sr.
base.milan@miba.cz
Jednatel

Filip Tureček
filip.turecek@miba.cz
Výkonný ředitel

Radana Tolarová
radana.tolarova@miba.cz
Vedoucí projektu sr.

HR

Jitka Němečková
jitka.nemeckova@miba.cz
HR ředitelka

Provoz

Kateřina Koucká
katerina.koucka@miba.cz
Vedoucí provozu

Šárka Golová
recepce@miba.cz
Recepce

Project Management

Ondra Vála
ondra.vala@miba.cz
Sales Director

Jiří Němčík
jiri.nemcik@miba.cz
Senior Project Manager - Leader

Ing. Nicoletta Akhlasová
nicoletta.akhlasova@miba.cz
Senior Project Manager - Leader

Lucie Barníková
lucie.barnikova@miba.cz
Senior Project Manager - Leader

Tomáš Wiesner
tomas.wiesner@miba.cz
Key Account Manager

Kryštof Krutský
krystof.krutsky@miba.cz
Key Account Manager

Ing. Luděk Mašek, MBA
ludek.masek@miba.cz
Senior Project Manager

Martin Mareda
martin.mareda@miba.cz
Project Manager

Kristýna Krajňáková
kristyna.krajnakova@miba.cz
Project Manager

Jakub Krutský
jakub.krutsky@miba.cz
Project Manager

Bc. Bohuslav Koki
bohuslav.koki@miba.cz 
Project Manager

Ing. Radek Nováček
radek.novacek@miba.cz
Senior Project Manager

Tomáš Březina
tomas.brezina@miba.cz
Senior Project Manager

Robert Neckař
robert.neckar@miba.cz
Senior Project Manager

Libor Toman
libor.toman@miba.cz
Project Manager

Renata Bučková
renata.buckova@miba.cz
Project Manager

Milan Kosař
milan.kosar@miba.cz
Project Manager

Hana Furtnerová
hana.furtner@miba.cz
Project Manager

Montáže

Marek Šedý
marek.sedy@miba.cz
Vedoucí montáží

Pavel Frk
pavel.frk@miba.cz
Šéfmontér

Lukáš Hájek
lukas.hajek@miba.cz
Šéfmontér

Jitka Korbelová
jitka.korbelova@miba.cz
Koordinátorka operativy

Technické oddělení

Jan Haas
jan.haas@miba.cz
Technický ředitel

Jonáš Reichl
jonas.reichl@miba.cz
Technik senior

Martin Havlík
martin.havlik@miba.cz 
Technik

Jakub Vrána
jakub.vrana@miba.cz
Technik

Jiří Vršan
jiri.vrsan@miba.cz
Technik

David Mrázek
david.mrazek@miba.cz
Technik

Michal Kopálek
michal.kopalek@miba.cz
Technik

Tadeáš Rozbořil
tadeas.rozboril@miba.cz
Technik senior

Tomáš Krátký
tomas.kratky@miba.cz
Technik

Zuzana Šímová
zuzana.simova@miba.cz
Technička

Ing. Oldřich Komárek
oldrich.komarek@miba.cz
Technik

Ing. Pavel Musil
pavel.musil@miba.cz
Technik senior

Tomáš Toman
tomas.toman@miba.cz
Technik

Materiál a logistika

Ladislav Loun
ladislav.loun@miba.cz
Manažer logistiky

Emil Weinhold
emil.weinhold@miba.cz
Logistika

Vladimír Šarík
vladimir.sarik@miba.cz
Příprava materiálu

Jiří Nekovář
vladimir.sarik@miba.cz
Nákupčí

Finanční oddělení

Pavel Půlpán
pavel.pulpan@miba.cz
Finanční ředitel

Stanislav Jonáš
stanislav.jonas@miba.cz
Finanční kontrolor

Ing. Lenka Kohanová
lenka.kohanova@miba.cz 
Účetní konzultantka

Dagmar Wiszczorová
dagmar.wiszczorova@miba.cz
Účetní

Linda Nová
linda.nova@miba.cz
Účetní

Karin Aronová
karin.aronova@miba.cz
Asistentka finančního oddělení

IT oddělení

Jan Krátký
jan.kratky@miba.cz 
Ředitel IT

Dan Helekal
dan.helekal@miba.cz
Projects & Business Development

Martin Lacina
martin.lacina@miba.cz
IT technik